O blogu

Na początku blog ten miał być moim notatnikiem do różnych rzeczy napotkanych w codziennej pracy deweloperskiej. Miałem zamiar opisywać tutaj różne ciekawe przypadki spotkane w pracy. Rozwiązania różnych problemów, których nie można w łatwy sposób znaleźć w 2 minuty na StackOverflow.

I taki zamiar pozostawał, do chwili, gdy na horyzoncie pojawił się pomysł pisania o systemie kontroli wersji – GIT.

Od dłuższego czasu interesują mnie różne możliwości gita, poznawanie go od środka – jak on tam działa. W tym momencie dużą przyjemność sprawia mi uczenie się nowych poleceń, nowych sztuczek, które pomagają mi w codziennej pracy.

Wtedy jeszcze myślałem, że po paru, może parunastu wpisach o gicie, przyjdzie czas na inną tematykę np. związaną z językiem, którego na co dzień używam w pracy, czyli C#.

Jednak w miarę upływu czasu chęci na pisanie o gicie wzrastały, a malała chęć pisania w innych tematach. I tak tematyka bloga została w całości skupiona na systemie kontroli wersji GIT.

A teraz przyszedł czas na trochę rebranding bloga.

Zmiana domeny z tomaszprasolek.pl na poznajgita.pl 🙂 Jest nowe logo 🙂 Jest dużo rzeczy jeszcze do napisania w kontekście GITa 🙂

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi to pisz śmiało na e-mail: kontakt@tomaszprasolek.pl

Większość grafik wykorzystanych jako Feature Image do wpisów pochodzi z serwisu https://unsplash.com/. Jest to serwis z ogromną ilością darmowych grafik, które można również wykorzystać komercyjnie.